fbpx

SEO

SEO-Analytics-Image

Dlaczego pozycjonowanie
jest tak ważne dla rozwoju
Twojego biznesu?

Choć w pierwszej chwili pozycjonowanie może się wydawać dość abstrakcyjnym pojęciem, to jednak działania te przynoszą bardzo wymierne korzyści dla każdego przedsiębiorcy niezależnie od branży. Zacznijmy od tej najprostszej, czyli wzrostu zysków. Jeśli strona firmy znajduje się na początku listy wyszukiwania, to odwiedza ją więcej osób (potwierdzone licznymi badaniami marketingowymi), z których przynajmniej część zdecyduje się zakupić produkt czy usługę. Co bezpośrednio przedkłada się przecież na przychód firmy. Cześć z kupujących udostępni stronę lub poleci Twoje produkty/usługi pozostałym internautom – marketing szeptany.

Oprócz korzyści finansowych, pozycjonowanie daje także  korzyści wizerunkowe i reklamowe. Wysoka pozycja w wyszukiwarce Google pozwala na utrwalenie marki Twojej firmy w podświadomości odbiorców. Utożsamianie jej z daną grupą usług czy produktów a w konsekwencji zdobycie przewagi nad konkurencją. Co więcej, zwiększenie ruchu klientów na strony przekłada się na opinie o firmie wpisywane na innych stronach, forach, obecność w mediach społecznościowych. Strona, która jest wizytówką firmy, staje się coraz popularniejsza i lepiej rozpoznawalna, co prowadzi do pozyskania kolejnych klientów.

SEO-Optimization -Image

Jak wypada Twoja strona www na tle konkurencji?

Jakie elementy zawiera SEO?

Keyword-Research-Icon

Wybór fraz/ słów kluczowych najbardziej odpowiednich dla Twojej branży.

Content-Creation-Icon

Tworzenie unikalnych treści. Wartościowych dla Twoich Klientów oraz wyszukiwarki.

Link-Building-Icon

Odpowiednia struktura linków wewnątrz strony internetowej.

Back-Link-Building-Icon

Budowanie wartościowej bazy linków doprowadzających do Twojej strony www.

Rank-Tracking-Icon

Stałe monitorowanie zmian pozycji słów kluczowych.

Traffic-Analytics-Icon

Kontrolowanie ilości oraz jakości wejść na stronę internetową.

Chcesz dotrzeć do większej ilości potencjalnych Klientów?

Nasz zespół ekspertów pomoże Ci w optymalizacji Twojej strony www, zgodnie ze standardami wyszukiwarki Google. Zwiększając przy tym ruch na Twojej stronie internetowej.