TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

Dlaczego strona internetowa jest tak istotna podczas budowania Twojej marki?

Strona www pełni nie tylko rolę informacyjną dla Twoich klientów lecz także stylistyczną. Jest wizytówką Twojej firmy.

Zapewniamy nowoczesny design oraz pełną optymalizację, dzięki czemu już na starcie będziesz o dwa kroki do przodu od konkurencji.

PROCES TWORZENIA

Koncepcja || Projektowanie || Tworzenie || Hosting || Optymalizacja Seo || Strona www

KOMPATYBILNOŚĆ

Połączenie nowoczesnej Strony z SEO Optymalizacją, Marketingiem społecznościowym oraz Google Ads to wszystko czego Twoja firma potrzebuje, a także wszystko o co należy zadbać w dążeniu do sukcesu.

Lokalne pozycjonowanie stron www Seo Bielsko - Biała, Czechowice Dziedzice, Kozy, Kęty, Andrychów, Szczyrk, Bystra, Buczkowice, Tychy, Pszczyna, Goczałkowice Zdrój, Brzeszcze, Oświęcim, Skoczów, Cieszyn, Wilkowice, Pisarzowice, Brenna, Żywiec.
Projektowanie stron www Bielsko - Biała, Czechowice Dziedzice, Kozy, Kęty, Andrychów, Szczyrk, Bystra, Buczkowice, Tychy, Pszczyna, Goczałkowice Zdrój, Brzeszcze, Oświęcim, Skoczów, Cieszyn, Wilkowice, Pisarzowice, Brenna, Żywiec.

Zapewniamy rzetelny i bezpieczny hosting. Zindywidualizowana nazwa Twojej domeny skupi uwagę i wywrze dobre wrażenie na odwiedzających. Prosto, szybko i skutecznie wprowadzimy Twoją firmę w tryb online za pomocą witryn jednostronicowych. Nasze witryny są przyjazne dla użytkowników mobilnych dzięki czemu będą wyglądać wspaniale i czytelnie na każdym urządzeniu. Nie masz pomysłu na treść dla strony? Zajmiemy się tym! Profesjonalnie dobrane i przyjazne wyszukiwarce słowa kluczowe wpleciemy w wartościowy i czytelny tekst na stronie. Dzięki spersonalizowanej skrzynce email będziesz budował swoją wiarygodność oraz prezentował profesjonalnie wizerunek swojej marki. Z nami stworzysz i wypromujesz swój własny profesjonalny sklep online, sprzedawaj produkty i zarabiaj nie wychodząc z domu.

Cennik stron internetowych

Ceny stron internetowych ustalamy z Klientami indywidualnie w zależności od wymagań, zakresu działań, wielkości strony oraz czasu realizacji.

Podane ceny są cenami orientacyjnymi

Pakiet MINI

Twoja strona internetowa

SEO Pozycjonowanie stron internetowych Bielsko - Biała, Czechowice Dziedzice, Kozy, Kęty, Andrychów, Szczyrk, Bystra, Buczkowice, Tychy, Pszczyna, Goczałkowice Zdrój, Brzeszcze, Oświęcim, Skoczów, Cieszyn, Wilkowice, Pisarzowice, Brenna, Żywiec.

PLN900/od

 • Strona typy one page;
 • Wykonanie projektu;
 • Optymalizacja pod względem SEO;
 • Responsywność pod urządzenia mobilne;
 • Zaindeksowanie strony w wyszukiwarkach;
   

Pakiet STANDARD

Twoja strona internetowa

SEO Pozycjonowanie stron internetowych Bielsko - Biała, Czechowice Dziedzice, Kozy, Kęty, Andrychów, Szczyrk, Bystra, Buczkowice, Tychy, Pszczyna, Goczałkowice Zdrój, Brzeszcze, Oświęcim, Skoczów, Cieszyn, Wilkowice, Pisarzowice, Brenna, Żywiec.

PLN1500/od

 • Strona z zakładkami;
 • Wykonanie projektu;
 • Optymalizacja pod względem SEO;
 • Responsywność pod urządzenia mobilne;
 • Zaindeksowanie strony w wyszukiwarkach;
 

Pakiet PREMIUM

Twój strona internetowa

SEO Pozycjonowanie stron internetowych Bielsko - Biała, Czechowice Dziedzice, Kozy, Kęty, Andrychów, Szczyrk, Bystra, Buczkowice, Tychy, Pszczyna, Goczałkowice Zdrój, Brzeszcze, Oświęcim, Skoczów, Cieszyn, Wilkowice, Pisarzowice, Brenna, Żywiec.

PLN3000/od

 • Strona z zakładkami;
 • Treści na stronę;
 • Wykonanie projektu;
 • Optymalizacja pod względem SEO;
 • Responsywność pod urządzenia mobilne;
 • Zaindeksowanie strony w wyszukiwarkach.

Strona internetowa jest czymś więcej, niż tylko wizytówką. Nowoczesna witryna to w praktyce niemal samodzielny oddział firmy – bywa, że jedyny. Odpowiednia jej konstrukcja zapewnia użyteczność bez utraty atrakcyjnego wyglądu. Tworząc strony www dla naszych klientów, skupiamy się przede wszystkim na funkcjonalności.

 

Jak zrobić stronę internetową?

 

Dziś możliwości jest wiele: od kreatorów, przez darmowe systemy zarządzania treścią, po rozwiązania tworzone specjalnie z myślą o konkretnych klienta. Zawsze jednak punktem wyjścia jest zorganizowanie miejsca na witrynę i wybranie tych technologii, które przy danym projekcie najlepiej się sprawdzą. Dla nas tworzenie stron www jest zawsze ciekawym wyzwaniem: musimy poznać potrzeby klienta, dobrać CMS i technologie pomocnicze, które na serwerze o określonej wydajności zapewnią płynne działanie, a następnie stworzyć szablon i przygotować zaplecze do działania. Sporo jest prac stricte programistycznych, niemały pracy w CSS nad wyglądem strony, zawsze też przydaje się wsparcie grafika.

Nowoczesne strony internetowe tworzy się głównie jako projekty koncepcyjne. Samo programowanie i kodowanie szablonów często zajmuje mniej miejsca niż wybór oprogramowania, jego konfiguracja, zaprojektowanie ścieżek linków wewnętrznych, nawigacji i sposobu prezentacji różnych rodzajów treści. Możliwości techniczne są olbrzymie, ale to też oznacza, że trzeba mieć sporo wiedzy, żeby z gąszczu konkurencyjnych narzędzi wybrać te, które sprawdzą się w konkretnych zastosowaniach.

 

Jak przebiega proces tworzenia strony?

 

Tworzenie strony internetowej jest procesem wieloetapowym. Wszystko zaczyna się od ustalenia szczegółów z klientem. Dowiadujemy się, jakie zadania ma realizować witryna, kto będzie głównym odbiorcom, jakie są inne wymagania – czy to techniczne, na przykład w zakresie zgodności z określonymi platformami, czy estetyczne.

 • Wstępne projektowanie strony internetowej obejmuje tworzenie ramowego systemu, który będzie można precyzyjnie dostosować do wymagań klienta i użytkowników. Na tym etapie definiuje się główne funkcje witryny i dobiera odpowiednie narzędzie do ich realizacji.
 • Testy strony www przeprowadzane w izolowanym środowisku pozwalają wychwycić ewentualne błędy, zidentyfikować problemy i dopracować działanie poszczególnych mechanizmów.
 • Udostępnienie wersji „produkcyjnej” pozwala powierzyć kontrolę klientowi. Tworzymy takie strony, którymi łatwo może się zająć osoba mająca jedynie podstawową wiedzę techniczną w tym zakresie.

 

Oczywiście tworzenie strony internetowej bardzo często będzie obejmowało również prace dodatkowe: stworzenie od podstaw szablonu graficznego albo zaprogramowanie dodatków, które będą realizowały nietypowe funkcje. Sięga się po nie wtedy, kiedy własna strona internetowa jest szczególnie oryginalna albo kiedy nie można z różnych powodów skorzystać ze standardowych rozwiązań.

Wszystko zaczyna się od konsultacji, później powstaje szkic roboczy, a kiedy wstępny projekt uzyska akceptację klienta, przystępujemy do prac nad wersją beta. Kiedy strona jest przygotowana do uruchomienia testowego, przeprowadzamy liczne testy funkcjonalne, emulujemy różne błędy sprzętowe i programowe, żeby wprowadzić odpowiednie poprawki. Cały czas jesteśmy w kontakcie z zamawiającym, dzięki czemu działamy wspólnie i szybko tworzymy stronę www zgodną z oczekiwaniami.

 

Ile kosztuje strona internetowa?

 

Ustalenie stałego cennika jest zadaniem niemożliwym. Wiele będzie zależało od tego, jaki dokładnie będzie zakres prac, czy strona będzie pracowała na istniejącym CMS-ie, czy trzeba będzie napisać system od zera. Koszt będzie też zależny od ilości zaimplementowanych funkcji dodatkowych, wariantu optymalizacji i tego, czy za treść strony będzie odpowiadał klient, czy my. Mówiąc ogólnie – prostą stronę internetową można zbudować za kilkaset złotych, ale budowa strony internetowej dla dużego sklepu może kosztować kilkanaście albo i kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Naszym klientom zawsze proponujemy wycenę po wysłuchaniu ich potrzeb. Dopiero uzgodniwszy szczegóły techniczne, możemy mniej więcej ocenić, ile czasu będzie potrzebne na przygotowanie sprawnego serwisu, których profesjonalistów będziemy musieli zaangażować do prac nad danym projektem. To wszystko sprawia, że ceny są dość zmienne. Przy okazji jednak chcemy dodać, że oszczędzanie już na starcie niekoniecznie jest dobrym pomysłem: strona internetowa działająca bezbłędnie będzie droższa niż ta, w której błędy trzeba będzie łatać „na żywo”, ale przesunięcie środków z napraw na projektowanie daje zdecydowanie więcej spokoju.

 

Dlaczego warto skorzystać z usług profesjonalistów przy zakładaniu firmowej strony www?

 

Tego, co potrafią członkowie naszego zespołu, może się nauczyć każdy. A przynajmniej każdy, kto ma jakieś 10 lat wolnego czasu na zdobywanie nowych umiejętności. Budowa stron www to nie tylko darmowe CMS-y i gotowe szablony. Zdecydowana większość nowoczesnych serwisów musi oferować znacznie większe możliwości, których nie da się zrealizować przez wgranie kolejnego dodatku. Zresztą również w naszym zespole są różni specjaliści – dziś jedna osoba nie będzie miała wiedzy, umiejętności i doświadczenia, żeby samodzielnie od A do Z zbudować skomplikowaną stronę internetową. Dobry rezultat jest efektem owocnej współpracy grafików, koderów, programistów, specjalistów od SEO i administratorów, którzy podpowiadają, jak rozwiązać problemy sprzętowe.

Coraz większe są też problemy ze zgodnością między różnymi platformami. Powierzając projektowanie stron www profesjonalistom takim jak my, można mieć pewność, że błędy zostaną wyłapane jeszcze przed udostępnieniem ostatecznej wersji i naprawione w optymalny sposób. Mówiąc szerzej – warto skorzystać z usług profesjonalistów przy zakładaniu firmowej strony www, żeby otrzymać szybko narzędzie, które będzie sprawne i bezpieczne. Samodzielne tworzenie strony internetowej zawsze będzie oznaczało zdecydowanie większe koszty, spore ryzyko błędu i nieoptymalne wykorzystanie zasobów.

 

Jakie korzyści płyną z posiadania nowoczesnej strony internetowej?

 

Nowoczesna strona internetowa to nie tylko wizytówka, nie tylko blog i nie tylko sklep. Witryna stworzona przez profesjonalistów łączy te funkcje i staje się często podstawowym narzędziem komunikacji firmy i to komunikacji na wszystkich poziomach – za zapleczem dostępnym tylko dla pracowników, częścią przeznaczoną do komunikacji z klientami i działem, który ułatwia kontakt z mediami lub partnerami strategicznymi. Wszystkie te cele mogą być realizowane równocześnie.

Poza tym strona www to również podstawowy i w wielu przypadkach w praktyce najtańszy sposób na promocję własnej firmy. Owszem, istnieją różne narzędzia e-marketingu, ale bez sprawnej, funkcjonalnej i estetycznej strony internetowej ich skuteczność dramatycznie spadnie. Poza tym dobrze zaprojektowana strona internetowa jest najskuteczniejszym medium dynamicznym – można dzięki niej błyskawicznie reagować na zmieniające się warunki prowadzenia działalności, dostosowywać ceny, oferty, opcje kontaktu i wszystkie inne szczegóły. A to dziś jest jeszcze istotniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Projektowanie stron internetowych | Andrychów | Bielsko – Biała | Brenna | Brzeszcze | Buczkowice | Bystra | Cieszyn | Czechowice Dziedzice | Goczałkowice Zdrój | Kęty | Kozy | Oświęcim | Pisarzowice | Pszczyna | Skoczów | Szczyrk | Tychy | Wilkowice | Żywiec |