fbpx

Social Media Marketing

Social Media Marketing

Najpotężniejszą na świecie (3,5 miliarda użytkowników) platformą social media jest Facebook. Nie skorzystanie z jego potencjału jako źródła promocji naszych usług/produktów i tworzenia wizerunku firmy, niestety jest niczym strzał w kolano – a właściwie w oba kolana.

Marketing społecznościowy to żywa interakcja z konsumentami, a nie publikacja reklamy na słupie ogłoszeniowym. Działa niczym miecz obosieczny, dlatego należy z rozwagą podchodzić do publikowanych treści i doboru odbiorców. Portale społecznościowe zapewniają stały kontakt z konsumentami co daje możliwość zbudowania trwałej więzi, opartej na zaufaniu, sympatii i doraźnych profitach – nagrodach czy zniżkach, która w przyszłości może zaprocentować solidną lojalnością i rozpowszechnieniem wizerunku firmy.

 

Dzięki Facebook Ads mamy możliwość promowania postów i fanpag’y dając nam narzędzie do precyzyjnego targetowania naszych komunikatów na ściśle określonym obszarze i do ściśle określonej grupy odbiorców, która z największym prawdopodobieństwem podejmie interakcje związane z opublikowaną treścią.

 

Z portalem społecznościowym Facebook powiązane jest także inna równie popularna platforma, służąca do publikacji obrazów, jest nią oczywiście Instagram, dający również potężne narzędzia do promocji naszych usług. Rozwój Social Media dał przedsiębiorcą niespotykane wcześniej możliwości dotarcia do szerokiego grona konsumentów, a także mobilizowania ich do interakcji i kształtowania więzi z marką. Połączenie tych potężnych narzędzi z możliwościami jakie daje SEO optymalizacji strony, tworzy efekt synergii która jest bazą dla rozwoju każdej działalności.   

Social-Media-Traffic-Image

Grow Your Brand's Presence On The Social
Networks That Matter Most

Social-Media-Brand-Image
Reach-Your-Audience-At-The-Right-Time-Icon

Nieograniczonym możliwościom publikacji różnorodnej formy i treści daje możliwość dotarcia do szerokiego grona odbiorców.

Listen-And-Engage-In-Real-Time-Icon

Media społecznościowe dają możliwość natychmiastowej reakcji na zapytania i potrzeby naszych potencjalnych klientów.

Bring-Tour-Whole-Team-Together-Icon

Facebook w Polsce to ponad 20 milionów użytkowników, wśród nich znajdują się Twoi potencjalni Klienci. Nie ignoruj tego faktu!

Measure-And-Improve-Performance-Icon

Rozpoznawalność marki, jaką zyskasz w Social Mediach pozwali użytkownikom w sposób naturalny trafić na Twoją stronę internetową